Klima Servisi

VRF Klima Servisi

Üstün teknoloji ürünü ve çevre dostu klimanız için, Çorlu klima servisi arıyorsanız servisimizden destek alabilirsiniz. VRF klimalar çevre dostu olması, enerji tasarrufu sağlaması, her büyüklükteki mekana uyum sağlaması, ayrık sisteme sahip olması ile oldukça konforludur. Kullanımı da oldukça kolaydır. Son teknoloji ürünü, gelişmiş bir cihaz arayanlar için idealdir.

VRF Klima Arızaları

VRF klimalar bir split klima çeşididir. Ancak daha gelişmişi olduğunu söyleyebiliriz. İç ve dış ünitenin ayrı olduğu sistemlerdir. Bu da klima sisteminin kompleks olduğunu gösterir. İç ya da dış ünitede arıza yaşanabileceği gibi bağlantı noktaları, su çıkışı, buhar çıkışı, elektrik tesisatı gibi daha farklı bölümlerde de arıza yaşanabilir. Arızanın tespiti ve tamiri için mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Bu klima tipinde sadece ısıtma, sadece soğutma ya da hem ısıtma hem de ısıtma sistemi bulunabilir. Arızları etkileyen konulardan biri de klimanın tipidir.

Kurumsal Hizmet

VRF klimalar her alanda kullanıma uygun olsa da daha çok mağazalar, plazalar, alışveriş merkezleri, şirketler, holdingler, kurumsal binalar, villa, restoran, ofisler gibi alanlarda daha çok kullanılan sistemlerdir. Firmamız bireysel ve kurumsal olarak hizmet verdiği için nerede olursa olsun Çorlu klima servisi olarak ayağınıza gelecektir.

Bu tür dış mekanlarda iklimlendirme son derece önemlidir. Ortamın sıcak ya da soğuk olması iş verimini düşürdüğü gibi müşterileri de azaltacaktır. Bu yüzden mutlaka servisimizi arayarak hemen arıza bildiriminde bulunmalısınız.

Hızlı Hizmet

Servisimiz arıza bildirimi aldıktan sonra adresinize en yakın olan ekip ile iletişime geçerek adresinize yönlendirecektir. Kısa sürede gelen çalışanlarımız tüm teknolojik donanımları ve ekipmanları ile arızanın sebebini araştırmaya başlayacaktır. Bu noktada kullandığımız son teknoloji ürünü arıza tespit cihazları büyük öneme sahiptir. Arıza nokta atışı olarak tespit edilecektir. Böylece tamiri de çok kolay olacak ve kısa sürecektir.

Çorlu klima servisi firmamız bünyesinde sadece alanında deneyimli, eğitimli ve uzman olan kişiler yer almaktadır. Böylece klimalarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. başarı ile tamir edilmiş, yüksek performansla çalışır şekilde yeniden size teslim edildiğini göreceksiniz.