Velimeşe Klima Servisi

Klima ServisiVelimeşe Klima Servisi

Velimeşe hattında yaşayan, evlerinde klima ve kombi sistemi bulunan herkese bir sürprizimiz var! Artık sizlere daha iyi hizmet edebilmek adına Velimeşe Klima Servisi hizmetini Karaca Teknik olarak biz üstlenmiş bulunmaktayız. Bu bölgede ki en kapsamlı servis firması olan Karaca Teknik Servisi kısaca tanımak ister misiniz?  Karaca Teknik isim olarak yeni olsa da, işin başında olan firma sahipleri bu sektörde uzun yıllar hizmet etmiş, marka yeniliği yaparak sektöre canlılık getirmiştir. Özellikle internet üzerinden araştırma yaptığınızda birçok markanın teknik servisine ulaşılamadığı, ilgilenilmediğine dair şikâyetler bulunmaktadır. İşte Karaca Teknik olarak bu bölgede klima ya da kombi konusunda mağduriyet yaşayan herkese kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Çözüm Odaklı Çalışma

Probleminiz, daha doğrusu klima ya da kombi probleminiz her ne olursa olsun, çözüm üretmek için bizi aramanızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Eki ya da model olarak eskimiş, hâlâ kullanılabileceğine inandığınız ürünlerin de bakım ve onarımını bize yaptırabilirsiniz. Kısa bir süre önce açılan firmamız yeterli donanım ve bilgiye sahip personellerden oluşmaktadır. Bundan dolayı, tarafımızdan yapılamayacağı söylenen ürünlerden ümidinizi kesmenizi, yeni bir ürün almanızı tavsiye ediyoruz. Sadece bunlarla da kalmayıp piyasada öncü olan markalarında klima teknik servis bayiliğini de aldığımızı belirtmek isteriz. Eğer bizimle iletişime geçip hangi markanın hangi ürün ve hangi modelini kullandığınızı şikâyetiniz ile birlikte iletirseniz, size kısa sürede yardımcı olabiliriz. Velimeşe Klima Servisi olarak müşterilerimiz sorunlu ürünlerini servisimize getirmekle hükümlü olduğunu unutmayınız.

Çorlu klima servisi

Karaca Teknik olarak sadece montaj için evinize biz geliyoruz. Bunun dışında arızalanan ve sökülmesi problemli olan ürünlerde de yine teknik ekibimiz geliyor. Onun dışında kolay sökülüp takılan arızalı klimalarınızı teknik servisimize sizin getirmeniz gerekiyor. En çok aldığımız sorulardan bir tanesi ise, teslim aldığımız ürününüzü ne zaman teslim edeceğimiz konusudur. Bu klimanızın arızası ile orantılı bir durumdur. Eğer ürününüzü servisimize getiremiyor ve bizim gelmemizi istiyorsanız, lütfen nasıl bir problem yaşadığınızı bize iletiniz. Sizin anlatımınıza göre değişebileceğini düşündüğümüz bazı parçaları yanımızda getirmemiz, işi çok kısa sürede çözmemize olanak sağlayacaktır. Keyifli günler dileriz.

Diğer Hizmetlerimiz

Vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimiz için aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kombi servisi 

Kombi bakımı

Petek temizleme

Klima montajı

Klima bakımı

Bir önceki yazımız olan Şahpaz Klima Servisi başlıklı makalemizde şahpaz klima servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir