Türkgücü Klima Servisi

Klima ServisiÇok uzun zaman olmasa da kısa süre içerisinde özellikle Türkgücü Klima Servisi konusunda üstün hizmet veren nadir firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz. İstanbul şehrinin güzide semtlerinden biri olan Silivri’de yaklaşık 1270 müşterimize sürekli ve daimi hizmet veriyoruz. Özellikle yaz aylarında yaşanan problemlerde mağdur kalan insanlar klima servisi arayışı içine giriyorlar. Özellikle yaz aylarında Silivri bölgesinde bunaltıcı sıcaklar olduğu için klimalar yoğun çalışmak zorunda kalıyor. Buda maalesef bazı sorunları ortaya çıkartıyor diyebiliriz. Şunu belirtmekte fayda var ki hangi firmanın klimasını kullanıyorsanız kullanın, Türkgücü Klima Servisi olarak tüm markalara hizmet vermekteyiz. Buda sizleri sahip olduğunuz klimanın üreticisini aratmak durumunda bırakmayacaktır.

Çorlu klima bakımı

Özellikle yaz sezonuna giriş yaptığımız bugünlerde klima bakımı için randevu sayıları artsa da, müşterilerimizi bekletmeyen bir servis ağına sahibiz. Bizimle dilerseniz, telefondan ya da bu sayfa üzerinde iletişime geçerek klimanızın marka modelini, varsa problemini ya da en son ne zaman bakım yaptırdığınıza dair bilgi verirseniz, size bakım onarım süresi hakkında net bilgi verebiliriz. Sadece bunlarla sınırlı kalmayıp, yeni almış olduğunuz klima montajı ile ilgili hizmet vermemizi de isteyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde montaj yapılacak yere gelip, istediğiniz yere, ev dekorasyonunu bozmayacak şekilde montajını yapabiliriz. Türkgücü Klima Servisi olarak size bir telefon kadar uzak olduğumuzu sakın unutmayınız.

Karaca Teknik olarak sektörde yeni olmamıza rağmen, geçmişten gelen bilgi ve deneyim ile memnun kalacağınız hizmet sunuyoruz. Yaptığımız hizmetten memnun kalmadığınız sürece, istek ve önerilerinize yönelik yeni çalışmalar yapıyoruz. Klima arızaları konusunda, klimanızın hangi parçasının problem yarattığını öğrenmemiz için, ürününüzü servisimize getirip teslim etmeniz gerekiyor. Durum incelemesi yapıldıktan sonra hangi parçanın problem yarattığı hakkında tarafınıza bilgi verilir ve işlem yapılıp yapılmayacağı konusunda tarafınızdan teyit alınır. Vereceğimiz ücretler piyasa fiyatına göre oldukça makuldür. Bunun nedeni 2. Kalite ürün kullandığımız anlamına gelmemelidir. Sadece yeni açılışımıza özel, daha fazla müşteri kitlesine hizmet edebilmek için fiyat politikamızdır. Eğer sizde yaz aylarında mağdur olmak istemiyorsanız, klimanızı doktoruna yani Karaca Teknik olarak bize getirmenizi yada bizden hizmet talep etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir