Klima Servisi

Tavan Tipi Klima

Hem tavana hem de yere monte edilebilen tavan tipi klimalarda yaşadığınız arızalar için Çorlu klima servisi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Mağaza, ofis, işyeri, alışveriş merkezi, okul, toplantı ve konser salonları gibi büyük mekanlarda kullanılan bu klimalar kullanışlı olduğu kadar estetiktir. Sıradan klimalara göre daha gelişmiş ve teknolojiktir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme olanağı vardır. Yer tasarrufu sağlarlar ve ek ısıtıcı takviyesi mevcuttur. Az yer kapladığı için estetik durur ve sessiz çalışır.

Hizmetlerimiz

Yaz aylarında en çok kullanılan eşyalardan olan klimalar, hayat konforunuzu arttırmak için elzemdir. Özellikle müşteriler tarafından ziyaret edilen mekanlarda klimanın çalışmaması tüm işlerinizi aksatacaktır. Bu yüzden derhal bize arıza bildirimi yapmanız halinde sorun çözülecektir.

Yeni aldığınız klimanızın montajı, taşınırken klimanızın sökülmesi veya yeni yerine takılması, performansı düşen klimanın bakımı ya da arıza veren klimanın onarılması gibi pek çok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Her marka ve model üründe profesyonel olan ustalarımız sayesinde arızları kısa sürede gideriyoruz. Çorlu klima servisi için firmamızı sürekli olarak arayabilirsiniz.

Klima Tamiri

Klimalarda çeşitli arızalar oluşması muhtemeldir. Özellikle uzun süredir kullanılan klimalar arızaya daha yatkındır. Bu yüzden yaz gelmeden klimanıza bakım yaptırmak çok yerinde olacaktır. Arıza ihtimalini azalttığı gibi klimanızın çalışma performansı da artacaktır. Daha az enerji ile daha fazla serinliğe sahip olabilirsiniz. Mümkünse her sene bahar aylarında klima bakımı yaptırmalısınız.

Yer ve tavan tipi klimalarda ayrık sistem mevcuttur. Bu sistemlerde oluşan arızalar ya da uzaktan kumanda sorunları gibi tüm sorunlar için firmamızı arayabilirsiniz. Tüm marka ve modeldeki tavan tipi klimanız için Çorlu klima servisi firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Tavan tipi klimalarda kullanılan teknoloji bir tık daha üstündür. Bu yüzden amatör müdahalelerden kaçınmalısınız. Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm çalışanlarımız eğitimli ve deneyimli kişiler olduklarından tavan tipi klimanızda arızalar kısa sürede tespit edilecektir. Doğru şekilde arıza tespiti yapıldıktan sonra da tamiri oldukça kolaydır. Tamamen yasal olarak faaliyet gösteren firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.