Klima Servisi

Split Klima

Dünyada en çok tercih edilen klima olan split klimada yaşadığınız arızalar ya da performans düşüklüğü için Çorlu klima servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kışın ısınma, yazın ise serinleme için çokça kullanılan klimalar her yerde yaşam konforunu arttırmaktadır. En çok tercihe dilen de ayrık sistemi sayesinde split klimadır. Tek dış üniteye birden fazla iç ünite bağlanmasına imkan vermektedir. Yer tasarrufu açısından çok avantajlıdır. Dekoratif, ekonomik, sessiz çalışması ve ergonomik yapısı ile avantajlı bir üründür. Bu yüzden ürün çeşitliliği de sınırsızdır diyebiliriz.

Split Klima Tamiri

Evlerde kullanıldığı gibi işyerleri, ofisler, alışveriş merkezleri, otel ya da kurumsal yerler gibi daha pek çok yerde kullanılan split klimaların pek çok çeşidi vardır. Tüm bu mekanlarda kullanılan farklı tiplerdeki, her marka ve modeldeki klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Klimalar çok farklı şekillerde olsa da hepsinin çalışma prensibi temelde aynıdır. Bu konuda eğitimli ve deneyimli olan servis elemanlarımız klimanıza göre gerekli işlemleri uygulayacaktır.

Klimalarda sadece arıza olması halinde değil, performansının düşmesi ya da bakım istemesi gibi hallerde de hizmet veriyoruz. Yaz aylarında aralıksız çalışan klimalar, diğer seneye bakım yapılarak başlamalıdır. En geç bahar ayında bakımı yapılan klima yaza hazır olacaktır. Süzenli olarak bakım yaptırırsanız klimanız ilk günkü verimi ile çalışmaya devam eder. Aynı zamanda arızalanma ihtimali de son derece az olur. Klima bakım ve onarım hizmeti almak için Çorlu klima servisi firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Hızlı Hizmet

Split klimalar oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çok sık arıza ile karşılaşmasanız da arız ahalinde hayatınızı yakından etkileyecektir. Bu durumlarda firmamızla iletişime geçerek klimanızı tanıtmanız ve arıza bildirimi yapmanız halinde gerekli araçlarla birlikte en kısa sürede adresinize gelinerek müdahale edilecektir. İlk olarak Çorlu klima servisi tarafından klimanız kontrol edilerek arızanın kaynağı tespit edilecektir. Bu esnada çeşitli teknolojik cihazlardan da yardım alınacak ve deneyimler ışığında en doğru tespit yapılacaktır. Arızanın doğru tespiti sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır. Tüm split klima çeşitleri için firmamızı güvenle arayabilirsiniz.