Klima Servisi

Salon Tipi Klima

Ayaklı ve dikey pozisyonda kullanılan salon tipi klimalarınızın bakım, onarım ve montajı için Çorlu klima servisi olarak sizlere her geçen gün daha kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. İnsan kalabalığı, hareket çokluğu ya da mekan genişliği söz konusu ise salon tipi klimalar oldukça idealdir. Bu klimaları en çok mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, camilerde, toplantı salonlarında görürsünüz. Klimanın performansı ortamdaki sirkülasyona ve genişliğe ayak uyduracak şekildedir. İç ve dış üniteden ayrık bir sistem olduğu için bir split klima çeşididir. Küçük mekanlarda klasik split klimalar kullanılırken, daha büyük mekanlar için salon tipi klimalar uygundur.

Hizmetlerimiz

Her türlü klima marka ve modeldeki split klima için üstün başarıyla bakım, onarım ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Böylelikle bir daha aynı sorunu yaşamayacak ve başınız da ağrımayacaktır. Salon tipi klimalar yoğun insan akışı olan yerlerde kullanıldığı için çalışmaması işinizi aksatacaktır. Bu yüzden ihmal etmeden hemen servisimizden destek almalısınız.

Servisimiz kaliteli hizmet vermenin yanı sıra hızlı iş görmeye de önem vermektedir. Dolayısıyla sorunlarınız hakkında bize bildirimde bulunduğunuz andan itibaren personellerimiz çalışmaya başlayacak ve çok kısa süre içerisinde sorununuz halledilecektir. Özellikle sıcak yaz günlerinde bu hızın önemini sizler de deneyimleyerek göreceksiniz.

Kurumsal Hizmet

Servisimiz hem bireylere hem de kurumlara hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla sizler de gerek bireysel gerekse de kurumsal hizmet taleplerinizde firmamızı arayarak sorunlarınıza çözüm bulunmasını talep edebilirsiniz. Salon tipi klimalar küçük esnaf lokantası ya da dükkanında kullanıldığı gibi kurumsal binalar, holdingler ya da ticaret merkezlerinde de kullanılır. Bu yüzden her müşteriye en uygun hizmeti sunmak için bireysel ve kurumsal olarak hizmet sunmaktayız. Tamamen yasal, izinli ve fatura keserek hizmetlerimizi sunuyoruz.

7/24 Hizmet

Kaliteli malzeme ve işçilik kullanımı ile klima ile ilgili sorunlarınız kökünden çözülecek ve tekrar etmesinin önüne geçilecektir. Çorlu klima servisi hizmetlerimizden 7/24 istifade ederek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bize ulaştıktan çok kısa bir süre sonra personellerimiz gerekli işlemleri anında yapacaklardır. Böylelikle sorunlarınız çok kısa bir sürede giderilecek ve sizler de yeniden sorunsuz çalışan klimalarınıza kavuşabileceksiniz.