Şahpaz Klima Servisi

Klima ServisiŞahpaz Klima Servisi

Karaca Teknik Servisi olarak artık Tekirdağ, Şahpaz bölgesine de hizmet vermeye başladık. Kısa bir süre içerisinde altı farklı bölgeye hizmet veren bakım servisi olarak burada ikametgâh ediyorsanız, üstelik evinizde ya da ofisinizde sorunlu bir klima ya da kombi varsa, işi bize bırakabilir, hızlı çözümleme sonucunda keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yapılan bir anket sonucunda yaz aylarında canınızı en çok ne sıkar sorusuna katılımcıların %87’si  ‘’Klimanın Bozulması’’ şıkkını seçmiş. Özellikle bu bölgede yaşanan sıcaklıklar göz önüne alındığında ne kadar kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçerseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Peki, Şahpaz Klima Servisi olarak neler yapıyoruz? Kısaca ondan bahsedelim.

Öncelikle sorunlu bir klimanız ya da kombi sisteminiz varsa, bu ürünleri yeterlilik belgesi olan servislerde yaptırmanız gerekiyor. Firmamız henüz yeni açılmasına rağmen yeterlilik belgesine sahip olup, piyasada bulunan bütün markaların ürünlerini titizlikle inceleyip bakımını yapmaktadır. Bununla kalmayıp eğer değişmesi gereken parça varsa, yetkili bayilerden sizin yerinize temin etmektedir. Şahpaz Klima Servisi denildiği vakit, kolaylıkla arayıp bulabileceğiniz servis maalesef yok diyebiliriz.  Ancak yeni açılan şubemiz ulaşım konusunda sizi zora sokmayacak bir bölgededir. Eğer iş yeri adresimizi öğrenmek isterseniz, sitemizden iletişim bilgileri ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çorlu klima montajı

Bildiğiniz gibi özellikle bu bölgede klima bakım onarım yapan firma sayısı yok denilecek kadar az! Birçok müşteri aldığı yerlerden medet umuyor ancak, klimayı sökmek, alınan yere götürmek haliyle uzun sürüyor. Piyasa fiyatına göre gayet makul fiyatlarla, montajı yapılan ürünlerinizin sorunlarını biz devralıp gerçekleştiriyoruz. Piyasada bulunana hangi marka olursa olsun, Karaca Teknik Klima Servisi olarak ürünlerinizin tamiratını gerçekleştiriyoruz. Bu aralar aldığımız sorulardan bir diğeri ise, tamirini yaptığımız ürünlerin garanti dışına çıkıp çıkmadığı sorulmaktadır. Buna net olarak cevap vermek gerekirse, parça değişimi olan ürünler, merkez firmadan temin edildiği için, yani orijinal parça değişimi olduğu için ürünleriniz garanti dışına çıkmamaktadır. Yine sormak istediğiniz, ya da öğrenmeniz gereken her ne varsa, sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, mesai saatlerimiz içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Türkgücü Klima Servisi başlıklı makalemizde Türkgücü Klima Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir