Klima Servisi

Mobil Tip Klima

Ev, ofis, kafe, restoran, toplantı salonu ve aklınıza gelen diğer her türlü yerlerde kullanılan mobil tip klimaların bakım, onarım ve montajları Çorlu klima servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. Taşınabilir olması ve bir üniteye bağlı olmaması sayesinde çok geniş kullanım alanı olan mobil tip klimalar kolayca monte edilir. Aynı zamanda yüksek performans sayesinde aldığınız verim de fazla olacaktır. Elektrik tesisatı ya da boru gibi klima sistemleri olmaması sayesinde klimanızı alıp sıcak olan yere götürebilirsiniz. Gündüz salonda kullandığınız klimayı gece yatak odanıza alabilirsiniz. Son dönemde oldukça yaygınlaşan bir modeldir.

Hizmetlerimiz

Firmamız mobil klimalarınız için adresinize gelerek tamir ve bakımını gerçekleştirmektedir. Mobil klimalar taşınır oldukları için siz de arıza halinde klimanızı bize teslim edebilirsiniz. Dilerseniz de biz gelerek adresinizde tamir ya da adresinizden teslim alarak işyerimizde tamir yapabilmekteyiz.

Klimalarınızda var olan sorunlarınıza dur demez iseniz çok daha büyük sorunlara evirilmesi söz konusu olabilecektir. Bunun sonu ise klimanızı geri döndürülemeyecek problemlere sürüklemek olacaktır. İşte problem buraya varmadan evvel yapılması gereken Çorlu klima servisi olarak firmamızı aramak ve önlem almak olacaktır. Servisimizin deneyimli personelleri kısa süre içerisinde sorunu saptayacak ve ardından da çözüm geliştireceklerdir. Gerekli ise mobil tip klima için orijinal yedek parça temin edilecektir.

Uygun Fiyatlar

Mobil klimalar uzun yıllar kullanım ömrüne sahip kullanışlı ürünlerdir. Bakımınızı düzenli olarak yaptırırsanız size ilk günkü gibi hizmet edecektir. Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde klimanıza bakım yaptırmaktan kaçınmayacaksınız.

Arıza halinde servisimiz ile sadece günü kurtarmayacak ileriye dönük olarak ciddi kazanımlar elde edeceksiniz. Böylelikle bir daha aynı sorun ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olmayacaktır. Bu da ileride oluşabilecek masrafların önünü kesmek anlamına gelmektedir.

Sizler de Çorlu klima servisi olarak firmamızı arayabilir ve bu hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Bireysel ve kurumsal olarak hizmet sunan firmamız sayesinde sizler de klimalarınızdan kaynaklanan sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Cebinizi zorlamayacak olan hizmetlerimiz ile klimalarınızın kullanım ömürlerini uzatmak sizin elinizdedir. Mobil tip klimalarınızda yaşadığınız tüm arıza veya sorunlar için firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.