Kombi Tamir Onarım Çorlu Merkez
Farklı nedenlerle kombilerinizde arızalar görülebilir. bu durumda kapsamlı bir firmaya başvurmanız gerekir. Çorlu kombi firması olarak beklentilerinize yanıt veriyoruz.
Onlarca Marka Kombi Türü
Çorlu kombi servisi bünyesinde kombi markaları ve modelleri olarak onlarca farklı ürün için işlem yapılmaktadır. Her marka ve model ayrıntılarda farklı olsa da temel işleyiş açısından benzer özelliktedir. Ana mekanizma, elektronik kartın da olduğu alana ek olarak, tesisatın amacını gerçekleştirmesini sağlayan bölümler en önemli çalışma sistemidir. Yani hem dönüştürücü hem de petek bölümleri kombilerin en önemli alanlarıdır. Siz de hangi marka kombiniz olursa olsun firmamıza gelerek başvuru yapabilirsiniz. Tamir bakım onarım sürecinde beklentilerinizi uzman ekibimizle sorunsuz şekilde karşılamaktayız.
Petek Temizleme Hizmeti
Çorlu kombi servisi olarak peteklerinizde birikten tortu ve fazla havayı makine ile sorunsuz şekidle gideriyoruz. Peteklerde bir iki sene içerisinde tortu ve kir oluşumu görülür. Bunların giderilmemesi demek, peteklerinizin alt ya da üst kısmından bir bölümünün ısıtmaması demektir. Isıtmayan petek sorunu ile daha fazla doğal gaz harcamaya başlarsınız ve bu durum yakıt açısından sizi zarara sokar. Faturanız daha çok gelir ve bu nedenle de çözüm aramanız gerekecektir. Diğer yandan her sene yapılan petek temizliği toplam fazla ödenen doğalgazdan daha avantajlıdır. Özellikle kış dönemi uzun süren yerlerde bu zarar daha da artar. Her gün yakmanız gerekir ve bu nedenle her gün zarar demektir. Önlem aldığınızda ciddi oranda fark elde etmiş olursunuz. Ayrıca petekler temiz oldukça kombinizin ömrü de uzar. Çünkü zorlanmadan ısıtma yapar, ayrıca tesisat içinde akış olduğu düşünülürse başka yerlere zarar verme riski azalır.
Çorlu Kombi Ekonomik Tamir
Çorlu kombi servisi bünyesinde ekonomik şekilde tamir yapılmaktadır. Sizlerden gelen kombi bakım onarım talepleri sonrasında öncelikle ne gibi işlem olacağı belirlenmekte, daha sonra da bir fiyat teklifi yapılmaktadır. Bakım ve tamir işlemleri ekonomik açıdan daha farklı değerlendirilebilir. Tamirde arıza durumuna göre değişen bir fiyatlandırma olur. Bazen yedek parça gerekebilir. ancak bakımda rutin işlemler yapıldığından fiyatlarda değişim çok olmaz. İstisnalar görülebilir.