Çorlu Klima Tamiri

Çorlu klima servisi firmamız ile yaz sıcağının maksimum düzeyde yaşandığı yerlerde size her daim serinlik sunuyoruz. Nem ve sıcaktan bunaldığınız yaz aylarında hayat kurtaran klimalar en önemli elektronik eşyalardır. Klimada yaşanan en ufak bir arıza halinde bile sıcaktan yanmak, uykularınızın kaçması, yeme içmeden kesilmek olağandır. Tüm bu sorunları yaşamamak için en kısa sürede klimanızın tamir edilmesi gerekir. 7/24 firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Çorlu klima servisi

Hizmetlerimiz

Yaz aylarında en çok kullanılan eşyalardan olan klimalar, hayat konforunuzu arttırmak için elzemdir. Yaz sıcağında her evde, işyerinde, sosyal mekanlarda, otel ya da kurumsal yerlerde klimalar aralıksız olarak çalışmaktadır. Arızalanan bir klima ise yaşam kalitenizi düşürecek, iş performansını etkileyecektir. İşte bunlara sebebiyet vermemek için sizlere klima bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Yeni aldığınız klimanızın montajı, taşınırken klimanızın sökülmesi veya yeni yerine takılması, performansı düşen klimanın bakımı ya da arıza veren klimanın onarılması gibi pek çok konuda sizlere hizmet veriyoruz. Her marka ve model üründe profesyonel olan ustalarımız sayesinde arızları kısa sürede gideriyoruz. Çorlu klima tamiri için firmamızı sürekli olarak arayabilirsiniz.

Çorlu klima bakımı

Klima Tamiri

Klimalarda çeşitli arızalar oluşması muhtemeldir. Özellikle uzun süredir kullanılan klimalar arızaya daha yatkındır. Bu yüzden yaz gelmeden klimanıza bakım yaptırmak çok yerinde olacaktır. Arıza ihtimalini azalttığı gibi klimanızın çalışma performansı da artacaktır. Daha az enerji ile daha fazla serinliğe sahip olabilirsiniz. Mümkünse her sene bahar aylarında klima bakımı yaptırmalısınız.

Klimanız arızalandığı takdirde mağdur olmamak için profesyonel yardım almanız şarttır. Firmamız tarafından pek çok klima tipi için hizmet verilmektedir. Split klima, mobil tip klima, salon ya da tavan tipi klima gibi pek çok farklı tip klima için hizmet vermekteyiz. Çorlu klima servisi firmamızı arayarak tüm bu farklı klima tipleri için hizmet alabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm çalışanlarımız eğitimli ve deneyimli kişiler olduklarından arızalar kısa sürede tespit edilecektir. Doğru şekilde arıza tespiti yapıldıktan sonra da tamiri oldukça kolaydır. Tamamen yasal olarak faaliyet gösteren firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Klima Tamiri” için 3 yorum

 1. Serdar ÖZkaynak Yanıtla

  Garantisi biten Vestel klimamın bakımını yaptılar.Hem pratik hem de ekonomik bir şekilde onardılar. Ayrıca yedek parça konusunda da oldukça iyiler. tavsiye ederim.

 2. Uğur Yanıtla

  Klima gazı dolumu neden çok çabuk bitmektedir. Klima modelim hem eski değil hemde daha öncesinde servis geldi baktı hiç bir sorun göremedi ama klima gazı sürekli bitmektedir. Çevremde sorduğumda bir anormallik olduğu söylendi ama klima servis uzmanları bir gaz kaçağı bulamadı neden olabilir.

  • Karaca Teknik Kombi Klima Servisi YazarYanıtla

   Merhaba Uğur bey,
   Klimanızın gazının çabuk bitmesinin sebebi sistemde kaçak olması anlamına geliyor. Böyle durumlarda sistemdeki gaz boşaltılıp yerine yüksek basınçta azot gazı basılır ve kaçak aranır. Bulunan kaçaklar tamir edilip klimaya tekrar azot gazı basılıp basınç testine tabi tutulur. Basınçta düşme var ise tekrar kaçak aranır eğer basınçta düşme yok ise kaçak yok anlamına gelir. Bu süreç meşakatli bir süreç olduğu için servis arkadaşlar ilgilenmek istememiş olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir