Klima Sökme Takma

Klimalar taşınabilir olan eşyalar oldukları için her taşınmada klima sökme takma işlemi yapılabilir. Klimanızı yeni adresinize de götürerek yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz. ancak klima söküp, takmak diğer beyaz eşyalar gibi sıradan bir işlem değildir

Klima Montaj Demontaj

Klimalarda genellikle split olanlar tercih edilir. Bireysel ve ticari olarak en çok kullanılan klima seçeneğidir. Bu klimalarda iç ve dış olmak üzere iki sistem bulunur. İçerde duvara monte edilen klima bulunurken, dışarıda ise asıl motor bulunur. Klima sistemleri göründüğü gibi kolay sökülüp monte edilen eşyalar değildir. Klimanızın en verimli şekilde çalışması, eski performansını kaybetmemesi için bu işlemin itina ile yapılması gerekir.

Çorlu klima montajı

Klima sökme takma işi servisimizce verilen hizmetler arasında yer alır. Tüm klima çeşitlerinde bu hizmeti sunmaktayız. Mobil klimalar kendiliğinden taşınır olduğu için montaj sorunu yoktur. Ancak bunlar dışındaki tüm klimalar için eski yerinden söküp, yeni yerine montaj gereklidir. Bu işle doğru yapılmazsa klimanızın hiç çalışmaması ya da performansının düşmesi söz konusu olacaktır.

Klima Sökme İşlemi

Klimalar sadece içerde görünen küçük parçadan ibaret değildir. Dışarıdaki ünite ile içerdeki ünite bağlantısı, elektrik bağlantısı, gaz çıkışı, su çıkışı gibi pek çok ayrıntısı mevcuttur. Tüm bu konuların birlikte değerlendirerek işlemin yapılması gerekir. Ayrıca klima sökme ve takma esnasında teknik donanıma da ihtiyaç olacaktır. İşte tüm bu hususlar amatör kişilerce yerine getirilemeyecektir.

Çorlu klima servisi

Profesyonel Hizmet

Servisimizde görevli olan tüm personeller deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Klima alanında karşılaşacağınız tüm sorunlar, işlemler ve arızalar için servisimizi arayabilirsiniz. Talebinizi aldığımız takdirde en kısa sürede yola çıkan ekibimiz adresinizde olacaktır. Gerekli tüm teçhizat ve teknolojik donanım sayesinde kısa sürede klima sökme takma işlemi başarı ile yerine getirilecektir.

Uygun Fiyatlar

Taşınma işi yeterince masrafları ve külfetli bir süreçtir. Bu süreçte sizin için kısa sürede ve uygun fiyatlara klima montajı yaparak yükünüzü hafifletiyoruz. Servisimizden en uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Böylece servis çağırırken iki kere düşünmenize gerek kalmayacaktır. Unutmayın ki siz hizmetin en iyisine layıksınız.