Klima Servisi

Klima Servisi olarak farkındayız!  Uzun sürdü ancak artık kavuştuk! Çorlu Klima Servisi olarak yeni atılımımızı bu bölgede yaptık ve klima ya da kombi sorunu olan müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek adına, merkeze yeni şubemizi açtık. Yaz aylarının sıcak kış aylarının ise oldukça soğuk geçtiği bu bölgede klima kullanan kişi sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Bizde özellikle son zamanlarda yapılan şikâyetleri göz önünde bulundurarak, bu bölgede klima problemi yaşayanların fazla olduğunu, ani hava değişimleri nedeniyle bakım onarımın yıllık olarak tekrarlanması gerektiğini, ancak ne yazık ki yeterli bilgiye sahip bir firma olmadığını tespit ettik. Tüm bu bilgileri harmanladık ve üstün bilgi ve deneyime sahip teknik kadromuz ile artık burada da hizmet vermeye başladık.

Çorlu klima servisi
Çorlu klima servisi

Karaca Teknik Servis kısa süre önce burada hizmet etmeye başlamasına rağmen, yoğun müşteri ilgisiyle karşılaştı diyebiliriz. Çorlu Klima Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına randevulu sistem ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve kombi ya da klima hakkında ki problemlerinizi aktarabilirsiniz. Tarafınızda iletilen problemlere göre teslimat konusunda net bir bilgi vereceğimizi belirtmek isteriz. Piyasada bulunan tüm marka model klimaların tamiratını ve bakımını yaptığımız için doğal olarak müşteri sayımızda, normal tek markaya bakan teknik servislere göre daha fazladır. Bundan dolayı, ne kadar erken sürede bizimle iletişime geçerseniz, yaz aylarında hiçbir problem yaşamazsınız.

Çorlu klima bakımı
Çorlu klima bakımı

Kış aylarında da problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Kombi problemi yaşamamak adına yine biz<imle iletişime geçebilir, onarım ya da bakım olup olmayacağını tarafımızdan muayene edilerek öğrenebilirsiniz. Yoğun tempo çalışmalarımız olduğu için bizimle lütfen telefon yoluyla iletişime geçiniz. Ya da cihazınız ile birlikte iş yerimize gelirseniz, kısa bir kontrol sonrası değişmesi gereken parça varsa tarafınıza iletilip, fiyat çıkartabiliriz. Şuan piyasada bildiğiniz bilmediğiniz tüm klima markalarının tamiratını Çorlu Klima Servisi olarak yapmaktayız. Eğer sizde klima ya da kombi servisi arayışı içerisindeyseniz, şuan çok doğru bir adrestesiniz! Yapmanız gereken hemen sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşmak veya servis yeri bilgilerimizi alıp işyerimizi ziyaret etmenizdir. Mutlu günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir