Klima Servisi

Klima Servisi olarak farkındayız!  Uzun sürdü ancak artık kavuştuk! Çorlu Klima Servisi olarak yeni atılımımızı bu bölgede yaptık ve klima ya da kombi sorunu olan müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek adına, merkeze yeni şubemizi açtık. Yaz aylarının sıcak kış aylarının ise oldukça soğuk geçtiği bu bölgede klima kullanan kişi sayısı oldukça fazla diyebiliriz. Bizde özellikle son zamanlarda yapılan şikâyetleri göz önünde bulundurarak, bu bölgede klima problemi yaşayanların fazla olduğunu, ani hava değişimleri nedeniyle bakım onarımın yıllık olarak tekrarlanması gerektiğini, ancak ne yazık ki yeterli bilgiye sahip bir firma olmadığını tespit ettik. Tüm bu bilgileri harmanladık ve üstün bilgi ve deneyime sahip teknik kadromuz ile artık burada da hizmet vermeye başladık.

Çorlu klima servisi
Çorlu klima servisi

Karaca Teknik Servis kısa süre önce burada hizmet etmeye başlamasına rağmen, yoğun müşteri ilgisiyle karşılaştı diyebiliriz. Çorlu Klima Servisi olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına randevulu sistem ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve kombi ya da klima hakkında ki problemlerinizi aktarabilirsiniz. Tarafınızda iletilen problemlere göre teslimat konusunda net bir bilgi vereceğimizi belirtmek isteriz. Piyasada bulunan tüm marka model klimaların tamiratını ve bakımını yaptığımız için doğal olarak müşteri sayımızda, normal tek markaya bakan teknik servislere göre daha fazladır. Bundan dolayı, ne kadar erken sürede bizimle iletişime geçerseniz, yaz aylarında hiçbir problem yaşamazsınız.

Çorlu klima bakımı
Çorlu klima bakımı

Kış aylarında da problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Kombi problemi yaşamamak adına yine biz<imle iletişime geçebilir, onarım ya da bakım olup olmayacağını tarafımızdan muayene edilerek öğrenebilirsiniz. Yoğun tempo çalışmalarımız olduğu için bizimle lütfen telefon yoluyla iletişime geçiniz. Ya da cihazınız ile birlikte iş yerimize gelirseniz, kısa bir kontrol sonrası değişmesi gereken parça varsa tarafınıza iletilip, fiyat çıkartabiliriz. Şuan piyasada bildiğiniz bilmediğiniz tüm klima markalarının tamiratını Çorlu Klima Servisi olarak yapmaktayız. Eğer sizde klima ya da kombi servisi arayışı içerisindeyseniz, şuan çok doğru bir adrestesiniz! Yapmanız gereken hemen sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşmak veya servis yeri bilgilerimizi alıp işyerimizi ziyaret etmenizdir. Mutlu günler dileriz.

Klima Servisi” için 12 yorum

 1. Erdoğan Yanıtla

  Çorlu klima servisi arayışların sonucunda karaca teknik firması ile anlaştık klimamizi sorunsuz bir şekilde söküp yeni evimize taşıdılar kendileri guleryuzlu ve samimi bir esnaf, daha önce servislerle sorun yasadigim icin hep icimde bir tedirginlik oluyordubu defa problem yaşamadık. Kendilerine teşekkür ediyorum hayirli isler dilerim.

  • wpntr YazarYanıtla

   Merhaba Erdoğan bey;
   Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz.
   Klima ve kombi servisi olarak her zaman yardım etmeye hazırız Erdoğan bey. İyi günler dileriz.

 2. ibrahim Yanıtla

  Klima Servisi arıyordum sizin sitenizi gördüm çevremde de bir kaç kişiye sordum memnun kalmışlar sizden benimde yaz geldi geliyor klimamda problem var yardımlarınız bekliyorum iletişme geçeceğim sizinle.

  • wpntr YazarYanıtla

   Merhaba İbrahim bey;
   Klima servisi ve kombi servisi hakkında her türlü yardıma hazırız. Telefon ile iletişime geçtiğiniz taktirde klimanızdaki arıza için yardımcı olabiliriz. İyi günler dileriz.

 3. Mehmet Akif Yanıtla

  Çorlu‘da havalar ısınıyor. Klima servislerinin yoğunluk dönemi de açılmış oluyor. Çorlu‘da klima servisi bildiğim bir yer yok. Sizi internetten buldum. Eğer klima teknik servis ihtiyacım olursa sizi arayacağım. İnternet siteniz kurumsal bir firma olduğunuzu düşündürdü bana. İşinizi temiz yapacağınıza inandığım bir klima teknik servisi olduğunuza inanıyorum.

  • wpntr YazarYanıtla

   Merhaba Mehmet Akif bey;
   Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
   Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz, kombi servisi ve klima servisi olarak her türlü yardıma ve hizmete hazırız Mehmet Akif bey
   İyi günler dileriz.

 4. Erdoğan Tezcan Yanıtla

  Klima montajı için arkadaşları çağırdım. İlgililer, işlerini temiz ve düzgün yapma gayretindeler. Salondaki klimamı yatak odasına taşıdılar. Bu kadar temiz biteceğini tahmin etmedim. Teşekkürler.

  • wpntr YazarYanıtla

   Merhaba Erdoğan bey;
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

 5. Sultan Yanıtla

  1 haftadır klima servisi araymışım sonunda karaca teknik klima servisi ile anlaştık. Randevu verdiği saatte gelip klima montajını yaptılar. Yapılan işi beğendimi söylemeliyim klimayı istediğimiz yere istediğimiz şekilde montaj yaptılar. Çalışma şekilleri temiz ve düzenli, ortalığı batırmadılar. Karaca teknik klima servisini tavsiye edebilirim.

  • wpntr YazarYanıtla

   Merhaba Sultan hanım;
   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Karaca teknik kombi servisi ve klima servisi olarak her türlü probleminiz için sizlere yardımcı olmaya hazırız.
   İyi günler dileriz.

 6. Tolga Yanıtla

  Klima servisi hizmeti aldım. İlgili alakalı bir firma. Klima montajı yaptılar işlerini özenerek yapıyorlar. Tavsiye edebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir