Klima Kart Tamiri

Klima ServisiKlimanızın beyni sayılan klima kart arızası yaşanması halinde klimanız genelde çalışmayacaktır. Bu arıza mutlak suretle giderilmelidir. Her elektronik cihazda bulunan kart, o cihazın çalışması için hayati öneme sahiptir. Kartta klimaya ilişkin pek çok işlevin yerine getirildiği karmaşık bir yapı mevcuttur. Ancak klimadaki pek çok özellik ve dolayısıyla klimanın çalışması kart ile doğrudan ilgilidir.

Kart Arızaları

Klima kartları dijital ya da analog olabilir. bunların tamir süreci farklı olsa da arıza sebepleri aynıdır. Genelde elektrik şebekesinden kaynaklanan dengesiz akım gibi sorunlar kartlarda arızaya sebep olur. Hatta bazen kart yanabilir. Bu yüzden gerekli önlemler alındıktan sonra klima kullanılmalıdır. Her şeye rağmen arıza oluşmuşsa da profesyonel destek almak gerekir.

Klima kart arızası kesinlikle işin uzmanı tarafından tamir edilmelidir. Çünkü kart oldukça karışık bir yapıdadır. Sıradan kişilerce anlaşılmayacaktır. Hatta her marka ve modele göre kartlar farklılık gösterdiği için uzman kişiler dahi kart şemasına bakma ihtiyacı duyabilir. Bu yüzden müdahale etmek yerine hemen servisimizi aramalısınız.

Analog Kart Tamiri

Klimalarda bulunan analog kartların tamiri için kartın açılarak arızanın tespiti gerekir. Kartta pek çok farklı özellik mevcuttur. Her bir kısım denenerek çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Bu kontrolde arızanın kaynağı bulunacaktır. Daha sonra tamir kısmına geçilebilir. Arızanın doğru tespiti en zor aşamadır. Tespit yapıldıktan sonra onarım kısa sürecektir. Eğer onarım mümkün değilse de orijinal yedek parça ile değişim gerekecektir.

Dijital Kart Tamiri

Dijital kartların tamiri çok daha kolay bir süreçtir. Teknolojik makineye bağlanan kartta zaten arıza tespit edilecektir. Kısa sürede bu arıza onarılacaktır. Arızanın tespiti ve onarımı için gerekli olan tüm teknolojik donanım ve teçhizat servisimizde mevcuttur. Böylece arızalar ksıa sürede giderilecektir.

Uzman Kadro

Servisimizin tüm çalışanları alanında uzman olan eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Böylece klima kart arızası gibi teknik konularda gönül rahatlığı ile klimanızı teslim edebilirsiniz. Bizi aramanız halinde kısa sürede adresinize gelen servisimiz arıza teşhisi ve sonrasında tamiri profesyonel olarak yapacaktır. Klimanız ilk günkü performansı ile çalışmaya devam edecektir.