Klima Gazı

Son zamanlarda yaşanan hava değişiklikleri nedeniyle klimaların bakım zamanı da biraz daha geriledi diyebiliriz. Özellikle Mayıs ayının sonlarına doğru klima bakımlarının yapılması tavsiye edilirken, bu tarih nisan aylarına kadar geriledi. Çorlu klima servisi hakkında arayış içerisine giren müşteri kitlesi o kadar artmış durumda ki, bunun sebebi nedir bilmiyoruz ancak Karaca Teknik ekibi olarak size en iyi servisi verecek firmalardan birisi olacağımızın garantisiniz veriyoruz. Öyle ki geçmişe yönelik bu sektörde olup, isim yeniliği ile çalışmalarımızı da yeniledik. Geçmişten bugüne dek gelen bilgi, birikim ve deneyim ile güncel bir çalışma ortamı yarattık diyebiliriz. Müşterilerimizi sorunlarını dinliyor ve gerekli çözümleme üzerinde çalışma yapıyoruz.

Peki ya siz bizi daha önce tercih etmediniz mi? Bu duruma kesinlikle kayıp olarak bakmayın çünkü bugünden itibaren alacağınız hizmetten sonra, ilk tercihiniz her zaman biz olacağız. Üstün ve deneyimli kadromuz ile yoğun dönemlerde dahi çok kısa sürede klimanızın bakımını ya da tamiratını gerçekleştiriyoruz. Piyasada bulunan tüm klima markaların teknik desteğini yapabildiğimiz gibi, yine pasif moda geçen yedek parça teminini de gerçekleştiriyoruz. Ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi vermek gerekirse, kısa süreli olarak piyasa fiyatının çok altında hizmet edeceğimizi belirtmek isteriz. Çorlu klima servisi olarak istek ve problemlerinize en uygun hizmeti verebilmek adına gerek toplu taşıma gerekse aracınızla çok kısa sürede ulaşacağınız bir yerde hizmet ediyoruz.

Kısa bir süredir müşterilerimiz tarafından Klima Gazı konusunda problemler yaşadıkları hakkında geri dönüşler almaktayız. Bu konuda da kısa süreli bir işlem sonucunda problemi ortadan kaldırıyoruz. Çok nadir sorunlarda ürünlerin hemen teslimatını yapamadığımızı belirtmek isteriz. Özellikle elimizde kalmayan bir parçada problem olmuşsa, parçanın gelme süresini teslimat süresine eklediğimizi sakın unutmayınız. Çorlu klima servisi olarak henüz yaz ayları gelmeden klimanıza bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz çünkü sıcak ayların gelmesiyle problemi klima sayısı daha da fazla artmaktadır. Bu durumda kısa sürede almanız gereken bir hizmeti daha uzun sürede almanıza, doğal olarak da sıcaklardan dolayı mağdur olmanıza neden olacaktır. Sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşmayı sakın unutmayınız.