Klima Bakım ve Onarım Hizmeti

Klima Bakım ve Onarım Hizmetleri

Gerek yaz aylarında gerekse de kış aylarında kullanılan klimalarınızın periyodik bakımlarını yaptırmak ya da arızalarını gidermek için sizler de Çorlu klima servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. bu alanda yıllardır hizmet veren firmamız sayesinde sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabileceksiniz. Böylelikle başınız ağrımayacaktır.

Kaliteli İşçilik

Firmamız alanında uzman usta ve işçiler ile çalışmaktadır. Dolayısıyla klimalarınızda meydana gelen arızalar personellerimiz tarafından en doğru şekilde tespit edilip çözülecektir.

Sadece işçilik açısından değil kullanılan yedek parçalar açısından da firmamız ön plana çıkmaktadır. Öyle ki her bir klima markası için orijinal parçaları kullanılmakta ve böylelikle mükemmel uyum sağlanmaktadır. Bu sayede klimalarınızın daha yüksek verim ve performans ile çalışması mümkün olmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Firmamız split, mobil tip, salon tipi ve tavan tipi klimalarda hizmet vermektedir. Dolayısıyla aklınıza gelen her türlü klima modeli ve sorunu için bizleri arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren servisimiz en kısa süre içerisinde sorununuzu çözecektir.

Ayrıca belirtmek gerekir ki Çorlu klima servisi olarak sadece bakım ve onarım hizmetleri sunmuyoruz aynı zamanda montaj ve demontaj hizmetlerini de sunmaktayız. Böylelikle taşınma durumlarınızda ya da klimanın yerini değiştirmek istediğinizde servisimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Servisimiz ile sorunları kalıcı olarak çözecek ve böylelikle bir daha başınızın ağrımasına fırsat vermeyeceksiniz. Tüm bunları da son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceksiniz. Zira servisimiz odak noktasına müşteri memnuniyetini alarak sizlere hizmet sunmaktadır. Dolayısıyla da hem hizmet kalitesi hem de fiyat açısından son derece memnun kalacaksınız.

7/24 Hizmet

Servisimizi tercih etmeniz durumunda 7/24 hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. öyle ki sıcak yaz günlerinde klima arızası isteyeceğiniz en son şey olacaktır. Dolayısıyla da kısa süre içerisinde çözüm bulmak için sizler de klima servisimizi tercih edebilirsiniz. personellerimiz çok kısa süre içerisinde adresinize gelecek ve sorunu anında çözeceklerdir.

Çorlu klima servisi olarak sizlere en iyi hizmetleri sunabilmemiz için sitemizde yer alan numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel personellerimiz sorunlarınız ile en iyi şekilde ilgileneceklerdir.