Hizmet Bölgelerimiz

Çorlu Klima Servisi
Çorlu Klima Servisi

Klima servisi hizmet bölgelerimiz hakkında yazımızda tarafımıza en çok yöneltilen sorulardan birini, Servis Bölgelerimiz neresi, nerelere hizmet ediyoruz? Bu sorunun detaylı olarak cevabını vereceğiz. Öncelikle Çorlu menşeili bir firma olduğumuz için Çorlu ve yakın çevresindeki il ve ilçelere de hizmet akdimiz bulunmaktadır. Peki, bunun dışında nerelere hizmet veriyoruz?

Öncelikle Tekirdağ klima servisi hizmetine başladığımızı belirtmek isteriz. Bu bölgede yaşanan klima mağduriyetlerinden ve müşteri isteklerinden dolayı, Tekirdağ bölgesine Klima servisi hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz. Bunun dışında bir diğer hizmet verdiğimiz bölgemiz ise Silivri klima servisi, Çerkezköy klima servisi, Kapaklı klima servisi, Marmaraereğlisi klima servisi, Sağlık mahallesi klima servisi, Ergene klima servisi. Bu bölgelerde yaşayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçip ürünleri hakkında görüşme yapabilir.

2018 yılı itibariyle Karaca Teknik olarak Servis Bölgelerimiz detaylıca incelendi ve ileri tarihli hedef olarak Türkiye geneline yayılma belirlendi. Buna göre kısa süre içerisinde kaliteli hizmetimizden tüm Türkiye’nin yararlanması ve sektörün öncü firması olabilmek adına çalışmalarıma devam ediyoruz. Buna en yakın örnek olarak kısa bir süre önce Marmara Ereğlisi bölgesine de hizmetimizi açtık. Gerçekten bu bölgede yaşayan insanların yaz aylarında oluşan klima problemlerine çözüm üretebilmek adına maksimum odak ile çalışmalara devam edeceğiz. Son zamanlarda Çorlu bölgesinin sağlık mahallesi teknik servis konusunda bazı problemler yaşamaya başlamıştı! En azın yaptığımız araştırmalar ve incelemeler neticesinde, bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın Klima ve Kombi servisine ihtiyaç duyduklarında merkeze kadar gitmeleri gerektiği, yapılan Online şikâyetler içeriğinde belirtiliyordu. İşte bu analizler sonucu artık bu bölgede de servis ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözüm yaratıyor, yaratmaya da devam edeceğiz.

Çorlu Klima Servisi

Çorlu Klima Servisi konusunda daha doğrusu Çorlu bölgesinin tamamına yakın klima kullanıcısı tarafımızdan hizmet satın almakta olup, kalitenin nasıl uygun fiyata alındığını en iyi bilen bölgemiz diyebiliriz. Eğer bu bölgede oturuyorsanız, internet üzerinden müşteri memnuniyetlerimizi okuyabilir, ne denli kaliteli hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Son olarak daha doğrusu şimdilik son olarak Çerkezköy bölgesine de hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Özellikle Çerkezköy bölgesinde bu hizmeti sağlayan firma sayısı çok az olduğu için, Karaca Teknik olarak bu bölgede de hizmetimizi son hızıyla devam ettiriyoruz. Yukarıda belirttiğimiz bölgelerde yaşıyor ve klima bakım onarım servisi arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şahpaz Klima Servisi başlıklı makalemizde şahpaz klima servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir