Çorlu Sağlık Mahallesi Klima servisi

Klima ServisiÇok kısa bir süre önce hizmete başladığımız Karaca Teknik olarak artık Çorlu Sağlık Mahallesi Klima servisi ile hizmetinizdeyiz. Yaptığımız atılımlar neticesinde bu bölgede klima ve kombi bakım servisi yetersizliğini gözlemlemiş bulunmaktayız. Kısa süre önce burada teknik servis açarak müşterilerimize hizmet etmeye başladığımızı belirtmek isteriz. Firma olarak Misyon ve Vizyonumuzu göz önünde bulunduracak olursanız, ne denli kaliteli iş yaptığımızı daha iyi öğrenmiş olursunuz. Peki, hangi konularda hizmet sağlıyoruz? Bu önemli soruya detaylı olarak cevap vereceğiz ancak, hizmetimizin ana konusunun kombi ve klima olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Şunu belirtmek isteriz ki bu sektörde yeni bir firma olsak bile, Karaca Teknik Servis çatısı altında çalışan tüm personellerimiz, uzun yıllar farklı sektörlerde çalışmış ve yeterli deneyimi almıştır. Çorlu Sağlık Mahallesi Klima Servisi olarak belirli firmaların ürünlerini bakıma almak yerine, piyasada bulunan tüm klima ve kombi markalarının bakım ve onarım yapıyor, bu sayede geniş marka yelpazesiyle hizmet veriyoruz. Klima modelinizin eski ya da yeni olması bakım ve onarım siparişlerinizde belirttiğimiz bir Kriter değildir. Eski yeni fark etmeksizin problem yaşadığınız ürünün marka modelini iletişim bilgilerini kullanarak bize iletirseniz, bunun yanında ne tür arıza yaşadığınıza dair bilgi verirseniz, size en iyi şekilde hizmet verebilmek adına çalışmalara başlayabiliriz.

Karaca Teknik olarak son zamanlarda yaşanan hava değişimleri nedeniyle arızalanan cihaz sayısının arttığını tespit etmiş bulunmaktayız. Aldığımız bilgilere göre 2018 yılı sıcaklığı bir önceki yıla göre daha da artacağı için, mümkün olduğunca en kısa sürede klima bakımınızı yaptırmanız gerektiğini öneriyoruz. Ne kadar kısa sürede bakım ya da tamir işlemini gerçekleştirirseniz, özellikle yaz aylarında ferah ve serin bir hava ortamında yaşamış olursunuz. Aksi takdirde ileri bir tarihe bu işlemi alırsanız maalesef ardı arkası kesilmeyen sorunlar veya mağduriyetler sizi bekliyor olacaktır. Teknik servisimizin yerini öğrenmek isterseniz, sitemiz üzerinden adres bilgilerini temin edebilirsiniz. Bakımını üstlendiğimiz siparişlerinizi maksimum hızla en kısa sürede teslimatını yapacağımızı bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi almak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şahpaz Klima Servisi başlıklı makalemizde şahpaz klima servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir